1.269 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
Kawai ES-8, MP-7SE, Kawai ES-520, Kawai ES-920
Kawai ES-8, MP-7SE, Kawai ES-520, Kawai ES-920
| EAN | 7640160976765 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Kawai |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 88 |
| Weight | 4 kg |
| Width | 140 cm |
| Depth | 40 cm |




