1.340 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
Gigbag/softcase for Korg SV-1 / SV-2 88 keys.
Korg CB-SV1 Softcase
* The pocket cannot accommodate the dedicated ST-SV1 stand.
Specifications
- Dimensions (W x D x H)
- 1,465 x 417 x 205 mm/57.68 x 16.42 x 8.07 inches
- Inner dimensions (W x D x H)
- 1,380 x 370 x 135 mm/54.33 x 14.57 x 5.31 inches
- Inner dimensions of the pocket (Front) (W x D)
- 1380 x 370 mm/54.33 x 14.57 inches
- Inner dimensions of the pocket (Rear) (W x D x H)
- 990 x 270 x 45 mm/38.98 x 10.63 x 1.77 inches
- Weight
- 4.36 kg/9.61 lbs.
| EAN | 4959112075511 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Korg |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 88 |
| Weight | 5 kg |
| Width | 146 cm |
| Depth | 42 cm |




