1.250 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
Keep your Nord instrument in perfect shape with the ultimate soft case, featuring a plush interior, thick padding, and the distinctive Nord red color.
Nord Soft Case
Keep your Nord instrument in perfect shape with the ultimate soft case, featuring a plush interior, thick padding, and the distinctive Nord red color. The mid-sized pocket will hold all your cables and accessories. Carrying handles, shoulder strap, and two backpack straps lets you carry your instrument any way you want.
Dimensions: Inner: 113 x 33 x 11 cm.
| EAN | 0834035000854 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Nord |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 88 |
| Weight | 4.8 kg |
| Width | 139 cm |
| Depth | 39 cm |




