1.131 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
The BNC-05 is a high-quality bench that matches the LX-, HP- and DP-series Roland digital pianos.
Pianobench BNC-05 Light Oak
- Seat dimensions: 46 x 28 cm
- Colour: Light Oak
| EAN | 4957054513870 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Roland |
| Size Box 1 | 56x30x16 cm |
| Weight | 9 kg |
| Max Height | 59 cm |
| Min Height | 49 cm |
| Width | 55 cm |
| Depth | 32 cm |




