2.851 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
Players looking for an instrument for authentic Oriental music will appreciate the comprehensive capabilities and realistic sound of the PSR-A350.
Yamaha PSR-A350 Keyboard
Following on from the legendary PSR-A300, the PSR-A350 is our latest keyboard for performing Oriental music!
Players looking for an instrument for authentic Oriental music will appreciate the comprehensive capabilities and realistic sound of the PSR-A350.
A wide variety of quality content inherited from high-end keyboard models such as the renowned PSR-A2000/3000 ensures authentic sound in whatever style of music you play, while upgraded features and connectivity expand the joy of playing music even further.
| EAN | 4957812600842 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Yamaha |
| Number of keys | 61 |
| Width | 94.5 cm |
| Depth | 36.9 cm |
| Height | 12.2 cm |
| Weight | 4.6 kg |




