Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złKeyboard
Yamaha YC-61 Stage KeyboardPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MaplePopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-9 Polished White Digital Grand Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
49.858 zł 48.063 złDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
Dimension:
D 10,1 x L 98,8 x W 30,5 CM
Wheels. No
Padding 2,5 cm
Weight 2 KG
Package dimension:
D 11 x L 104 x W 36 CM
Weight : 3 kg
| EAN | 5907222801413 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Hammond |
| Number of keys | 61 |
| Weight | 3 kg |
| Width | 104 cm |
| Depth | 11 cm |
Bags
Kawai SC-1 Softbag% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
696 zł 635 zł
