Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-9 Polished White Digital Grand Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
49.858 zł 48.063 złDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
„Keep on Rolling“- The unique trolley keeps your keyboard stand on the move. The trolley provides extra mobility on stage, in rehearsal rooms or at home. The trolley is suited for all standard König & Meyer keyboard and equipment stands. Both trolleys are adjustable in length. Thanks to the locking casters the keyboard stand can remain on the trolley while in use.
Use with Digital Pianos? This is at your own risk!
| EAN: | 4016842106363 |
| extendable: | from 564 to 787 mm |
| Height: | 78 mm |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 80 kg |
| Special features: | locking casters |
| Type: | black |
| Weight: | 6.9 kg |
| Width: | 183 mm |
- 12160 DJ-Tisch
- 12170 DJ-Tisch
- 18810 Keyboardtisch »Omega«
- 18820 Keyboardtisch »Omega Pro«
- 18826 Geräteständer
- 18840 Keyboardständer »Baby-Spider Pro«
- 18860 Keyboardständer »Spider Pro«
- 18880 Keyboard-Ausbautisch
- 18930 Keyboardständer
- 18933 Keyboardständer
- 18940 Keyboardständer
- 18950 Keyboard-Klapptisch
- 18953 Stagepiano-Klapptisch
- 18962 Keyboardständer
- 18963 Keyboardständer
- 18969 Keyboardständer für Kinder
- 18990 Keyboardständer »Rick«
- 18993 Keyboardständer »Rick 20«
- 18995 Keyboardständer
- 42040 Mixerständer
- Sicherer Stand durch exakte Fixierung der Füße
- Nicht nur für den Transport geeignet.
- Dank feststellbarer Rollen kann das Stativ auch
- während des Spiels auf den Rollschlitten verbleiben
- Tragfähigkeit: 80 kg
| Producent | Konig |
|---|---|
| EAN | 4016842106363 |
| Condition | new |
