Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweSynthesizer
Yamaha Montage M7% Oferta ważna do 31.May -Do wyczerpania zapasów 31.May
18.300 zł 17.021 złStagepiano
Yamaha CP-88 Stage PianoPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8Synthesizer
Yamaha Reface DXPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutKeyboard
Yamaha PSR-A5000 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-A350 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The unique trolley sets your digital upright piano in motion. This is suitable for all common electric pianos and gives you extra mobility on stage, in the rehearsal room or at home.
The unique trolley sets your digital upright piano in motion. This is suitable for all common electric pianos and gives you extra mobility on stage, in the rehearsal room or at home. The adjustable width ranges from 1038 to 1525 mm and in depth, adjustment dimensions of 304 to 526 mm are possible. Thanks to the lockable casters and low-profile design, the digital piano can remain on the trolley even while playing
| Depth: | from 304 to 526 mm |
| EAN: | 4016842116850 |
| Height: | 78 mm |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 80 kg |
| Special features: | locking casters; lifts the digital upright piano only ~25 mm; self-adhesive felt pads included |
| Type: | black |
| Weight: | 10.758 kg |
| Width: | from 1,038 to 1,525 mm |
| Producent | Konig |
|---|---|
| EAN | 4016842116850 |
| Condition | new |
