Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfroweDigitalpiano
Roland HP-704 White Digital Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
9.574 zł 9.188 złPopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88S Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
9.976 zł 9.188 złStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerSynthesizer
Yamaha Reface DXPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The world-renowned table-style keyboard stand has been upgraded. With a height adjustment range from 600 - 1000 mm the keyboard stand can now be used while standing or sitting. Adjusting the table does not require any tools. As before our keyboard stand impresses through its stability and flexibility. The stand is equipped with height adjustable legs with integrated levelling feet for uneven surfaces. The keyboard stand is collapsible for easy and compact transport. There is a wide range of expansion options, such as a stacker for a second keyboard, laptop or universal holder, which round off the complete package.
| EAN: | 4016842830701 |
| Height: | from 600 to 1,000 mm |
| Instrument support: | non-marring rubber |
| Material: | steel |
| Max. load capacity: | 80 kg |
| Product Category: | Topline |
| Shape: | keyboard table |
| Special features: | heavy-duty stand; individual height-adjustment for each leg; additional levelling screws for uneven surfaces |
| Support depth: | 395 mm |
| Support width: | from 650 to 1,030 mm |
| Type: | black |
| Weight: | 9.68 kg |
| EAN | 4016842106226 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Konig |
| Weight | 9 kg |
| Size Box 1 | 65x47x18 cm |
| Max Height | 103 cm |
| Min Height | 65 cm |
| Max Load | 60.000000 |
