Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradowePopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerSynthesizer
Yamaha Reface DXPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
Intuicyjny towarzysz audio łączący klasyczne samplowanie, granularne projektowanie dźwięku i zaawansowane narzędzia do sekwencjonowania w jednym urządzeniu kieszonkowym.
P-6 Creative Sampler zawiera renomowaną technologię samplingu Rolanda w kieszonkowym gadżecie z zaawansowanymi opcjami szczegółowego projektowania dźwięku i potężnym sekwencerem. Wyposażony we wbudowany mikrofon, intuicyjne sterowanie, łączność USB-C i wszechstronny zestaw praktycznych efektów, P-6 zapewnia wyjątkowe możliwości samplowania i występów w dowolnym miejscu.
Podstawowe Cechy
| EAN | 4957054519704 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Roland |
| Bluetooth | No |
| Width | 18.8 cm |
| Depth | 10.6 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Weight | 0.3 kg |
