2.399 kr.
Incl. 25 VAT. Shipping Price 99,00 kr.
På lager
Need help?
On display in Showroom?
On display in Showroom?
| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Above Information is related to availability in Showroom. Green house = on display in the Showroom. Colors and combinations can vary.
Show variations of this product
Yamaha SC-YC61 Soft Case
2.189,00 kr.
Yamaha SC-YC73 Soft Case
2.399,00 kr.
Yamaha SC-YC88 Soft Case
2.409,00 kr.
The premium soft case for YC73 is protective, lightweight and stylish. It features high-quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside to keep your YC73 protected and looking great for years to come.
- For Yamaha YC-73
The premium soft case for YC73 is protective, lightweight and stylish. It features high-quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside to keep your YC73 protected and looking great for years to come.
| EAN | 4957812666503 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Yamaha |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 73 |
| Weight | 5 kg |
| Width | 130 cm |
| Depth | 50 cm |




