Due to Easter, the Warehouse and phones are closed 02.04 - 06.04 - Please expect longer delivery times.
READ MORE
Popular Digital pianos
See all Digital pianosDigitalpiano
Roland HP-704 White Digital Piano% Sale until 06.Apr -While stocks last 06.Apr
2.243 € 2.152 €Popular Stage pianos
See all Stage pianosKeyboard
Yamaha YC-61 Stage KeyboardPopular Synthesizer
See all SynthesizerSynthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerSynthesizer
Modal Argon8% Sale until 06.Apr -While stocks last 06.Apr
664 € 562 €Popular Keyboard
See all KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MaplePopular Digital Flygel
See all Digital FlygelDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoThis product is in stock and can be shipped immediately.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Copenhagen |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
This product is sold in the name and on behalf of Yamaha Music Europe and the Yamaha general terms and Yamaha Data Protection Information will be applicable.
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
| EAN | 4957812711401 |
|---|---|
| Condition | new |
| Manufacturer | Yamaha |
| Number of keys | 61 |
| Weight | 2 kg |
| Width | 90.7 cm |
| Depth | 37.1 cm |
