Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-9 Polished White Digital Grand Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
49.858 zł 48.063 złDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The AX-Edge has a sleek, modern design with a customizable look via interchangeable Edge Blades, 49 full-sized keys, and a sound set crafted specifically for keytarists. And throughout the AX-Edge, you’ll find thoughtful design features that give you the freedom and confidence to truly express yourself on stage.
Today’s audiences crave dynamic performances that stand out. As an artist, you want to connect with your fans and take your moment in the spotlight. The AX-Edge builds on decades of refinement and learning from artists the world over about what makes the ultimate performance synthesizer. The AX-Edge has a sleek, modern design with a customizable look via interchangeable Edge Blades, 49 full-sized keys, and a sound set crafted specifically for keytarists. And throughout the AX-Edge, you’ll find thoughtful design features that give you the freedom and confidence to truly express yourself on stage.
| EAN | 4957054512415 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Roland |
| Type (Category) | Synthesizer |
| Polyphony | Limitless |
| Mekanik | 49 keys (with velocity and channel aftertouch) |
| Sound Source | ZEN-Core |
| Width | 125 cm |
| Depth | 29 cm |
| Weight | 4 kg |
| Read more |
