| Aarhus | |
| Kopenhaga | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
Przedstawiamy FANTOM EX, najpotężniejszy kreatywny keyboard na świecie. Najnowszy rozdział w dziedzictwie FANTOM doładowuje najlepszą platformę syntezatorową Roland o możliwości następnego poziomu, oferując wiele zaawansowanych silników dźwiękowych, ulepszone narzędzia do komponowania i wykonywania oraz doskonałą grywalność.
Przedstawiamy FANTOM EX, najpotężniejszy kreatywny keyboard na świecie. Najnowszy rozdział w dziedzictwie FANTOM doładowuje najlepszą platformę syntezatorową Roland o możliwości następnego poziomu, oferując wiele zaawansowanych silników dźwiękowych, ulepszone narzędzia do komponowania i wykonywania oraz doskonałą grywalność.
Podstawowe Właściwości
| EAN | 4957054522025 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Roland |
| Series | Roland Fantom |
| Mekanik | 88 Keys (PHA-50 Wood and Plastic Hybrid Structure, with Escapement and Ebony/Ivory Feel, channel aftertouch) |
| Bluetooth | No |
| Sound Source | ZEN-Core, V-Piano Technology (Only ZONE1), ACB (Only ZONE1), VTW Organ (Only ZONE2), SuperNATURAL, Acoustic SuperNATURAL Acoustic Piano, SuperNATURAL Electric Piano, Various MODEL sound generators |
| Number of keys | 88 |
| Width | 143.2 cm |
| Depth | 43.9 cm |
| Height | 15.3 cm |
| Weight | 27.7 kg |
| Weight Box 1 | 35.8 kg |
| Size Box 1 | 155.9x58.5x27.9 cm |