Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfroweDigitalpiano
Roland HP-704 White Digital Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
9.574 zł 9.188 złPopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88S Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
9.976 zł 9.188 złStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerSynthesizer
Yamaha Reface DXPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The soft case for the CP73 protects well, is lightweight and stylish. The zippers are high quality, there are pockets for pedals and cables and the luxurious interior will keep your CP73 at its best for many years to come.
| EAN | 4957812634175 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Yamaha |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 73 |
| Weight | 4.7 kg |
| Width | 130 cm |
| Depth | 50 cm |
Bags
Kawai SC-1 Softbag% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
696 zł 635 zł
