Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweSynthesizer
Yamaha Montage M7% Oferta ważna do 31.May -Do wyczerpania zapasów 31.May
18.300 zł 17.021 złStagepiano
Yamaha CP-88 Stage PianoPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8Synthesizer
Yamaha Reface DXPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutKeyboard
Yamaha PSR-A5000 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-A350 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
This product is sold in the name and on behalf of Yamaha Music Europe and the Yamaha general terms and Yamaha Data Protection Information will be applicable.
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
| EAN | 4957812711401 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Yamaha |
| Number of keys | 61 |
| Weight | 2 kg |
| Width | 90.7 cm |
| Depth | 37.1 cm |
