Ze względu na Święta Wielkanocne Magazyn i telefony będą nieczynne w dniach 02.04 - 06.04 - Prosimy liczyć się z dłuższym czasem dostawy.
READ MORE
Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweSynthesizer
Yamaha Montage M6% Oferta ważna do 31.Jan -Do wyczerpania zapasów 31.Jan
16.240 zł 15.183 złPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardPopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoDigitalpiano
Roland GP-9 Polished White Digital Grand Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
49.858 zł 48.063 złTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
Lightweight and durable, the CB-B61 is perfect for performers and music creators on the go.
Lightweight and durable, the CB-B61 is perfect for performers and music creators on the go. A rugged exterior and thick internal padding shield your instrument from bumps and bruises, and the convenient shoulder straps make carrying easy. Ideal for everyday use, the Roland Black Series protects your keyboard in style as you travel to make music around town.
| EAN | 4957054211073 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Roland |
| Number of keys | 61 |
| Weight | 2 kg |
| Width | 105 cm |
| Depth | 33 cm |
Bags
Kawai SC-1 Softbag% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
696 zł 635 zł
