Popularne Pianina Cyfrowe
Zobacz wszystkie Pianina CyfrowePopularne Pianina Estradowe
Zobacz wszystkie Pianina EstradoweStagepiano
Korg SV2-88 Stage Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
8.965 zł 8.313 złKeyboard
Yamaha YC-61 Stage KeyboardPopularne Syntezatory
Zobacz wszystkie SyntezatorySynthesizer
Modal Argon8% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
2.833 zł 2.399 złSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopularne Keyboardy
Zobacz wszystkie KeyboardyKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MaplePopularne Cyfrowy Fortepian
Zobacz wszystkie Cyfrowy FortepianDigitalpiano
Roland GP-9 Polished White Digital Grand Piano% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
49.858 zł 48.063 złDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTen produkt znajduje się w magazynie i może zostać wysłany natychmiast.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhaga |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
Ideal for everyday use, the CB-B88V2 protects your 88-note keyboard in style as you travel around town to play music.
Ideal for everyday use, the CB-B88V2 protects your 88-note keyboard in style as you travel around town to play music. The rugged exterior, thick padding, and soft fleece materials shield your instrument from bumps and bruises, while the large front pocket is perfect for sheet music and accessories. There’s also a padded insert that can be moved to fit different keyboard lengths, a feature not available in the previous-generation model.
| EAN | 4957054211097 |
|---|---|
| Condition | new |
| Producent | Roland |
| Number of keys | 88 |
| Weight | 2 kg |
| Width | 144 cm |
| Depth | 38 cm |
Bags
Kawai SC-1 Softbag% Oferta ważna do 06.Apr -Do wyczerpania zapasów 06.Apr
696 zł 635 zł
