Populaire Home Digitale piano's
Bekijk alle Home Digitale piano'sDigitalpiano
Sonora SEP-20 Black Digital Piano% Sale until 03.May -Zolang de voorraad strekt 03.May
€ 508 € 406Populaire Stage piano's
Bekijk alle Stage piano'sSynthesizer
Yamaha Montage M7% Sale until 31.May -Zolang de voorraad strekt 31.May
€ 4.238 € 3.934Populaire Synthesizer
Bekijk alle SynthesizerSynthesizer
Roland JUNO-X SynthesizerSynthesizer
Modal Argon8Synthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Roland SH-4d Desktop SynthesizerPopulaire Keyboard
Bekijk alle KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleKeyboard
Yamaha PSR-EW425 KeyboardPopulaire Digitale vleugelpiano
Bekijk alle Digitale vleugelpianoDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoDigitalpiano
Kawai DG-30 Zwart Gepolijst Digitale VleugelDit product is op voorraad en kan direct verzonden worden.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kopenhagen |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
• Onze FAQ
• Laat uw bestelling aan huis leveren inclusief montage
• Heeft u meer vragen dan zijn wij altijd via +45 38 10 08 44 of info@digitalpiano.com bereikbaar
• Bezoek onze showrooms in Kopenhagen en Aarhus
The soft case for the CP73 protects well, is lightweight and stylish. The zippers are high quality, there are pockets for pedals and cables and the luxurious interior will keep your CP73 at its best for many years to come.
| EAN | 4957812634175 |
|---|---|
| Condition | new |
| Fabrikant | Yamaha |
| Wheels | Yes |
| Number of keys | 73 |
| Weight | 4.7 kg |
| Width | 130 cm |
| Depth | 50 cm |
