| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
The 37-key MIDI keyboard made for FL Studio
• Ofte stilte spørsmål
• Mulighet for innbæring med Monteringspakke (Oslo)
• Ring til oss på +45 38 10 08 44 ved spørsmål
• Salg til norske kunder siden 2012. Vi er momsregistrert i Norge, derfor vil det ikke være ekstra tollkostnader ved bestilling.
The 37-key MIDI keyboard made for FL Studio
Officially supported by Image-Line, FLkey is the only keyboard controller made for FL Studio. Add real-time control to your existing workflow with three octaves of synth-action keys, 16 velocity-sensitive pads, eight knobs, and an array of buttons.
| EAN | 815301001836 |
|---|---|
| Tilstand | new |
| Produsent | Novation |
| Tangenttype | Synth action |
| Antall tangenter | 37 |
| Bredde | 55 cm |
| Dybde | 25 cm |
| Height | 7.9 cm |
| Vekt | 2.18 kg |
| Read more |
Digitalpiano.com tilbyr totalleveranse, sammen med våre leverandører.
Dette betyr at vi i Oslo-området kan levere instrumentet ditt til avtalt tid, og montere det for deg.
For å bestille denne tjenesten, må vi vite leveringsadressen og etasjen, og om det finnes heis. Hvis du kan ordne med emballasjen selv, vil det bli billigere.
Når vi mottar denne informasjonen, vil vi få en pris for tjenesten. Vi gjør det harde arbeidet for deg, slik at du kan komme i gang med pianospillingen din med en gang.
Kontakt oss på info@digitalpiano.com i dag!
