Suositut Kotipianot
Katso kaikki KotipianotDigitalpiano
Sonora SEP-20 Musta Digital Piano% Sale until 03.May -Niin kauan kuin tavaraa riittää 03.May
527 € 421 €Suositut Keikkapianot
Katso kaikki KeikkapianotSynthesizer
Yamaha Montage M8x% Sale until 31.May -Niin kauan kuin tavaraa riittää 31.May
4 900 € 4 534 €Keyboard
Yamaha YC-61 Stage pianoSuositut Synthesizer
Katso kaikki SynthesizerSynthesizer
Yamaha Reface DXSynthesizer
Modal Argon8Synthesizer
Roland JUNO-X SynthesizerSuositut Koskettimistot
Katso kaikki KoskettimistotKeyboard
Yamaha PSR-E360 Dark WalnutKeyboard
Yamaha PSR-EW320 KeyboardKeyboard
Yamaha PSR-E360 MapleSuositut Digitaalinen flyygeli
Katso kaikki Digitaalinen flyygeliDigitalpiano
Roland GP-3 Digital Grand PianoTämä tuote on varastossa ja voidaan lähettää heti.
Engmarken 22
8220 Brabrand
Mon - Fri: 9.00 - 15.00
You are always welcome to contact us via chat if we are online, or send us an email at info@digitalpiano.com
Brofogedvej 10
2400 Copenhagen NV
Denmark
Man - Fre: 10.00 - 17.30, Lør: 11.00 - 14.00
Engmarken 22
8220 Brabrand
Denmark
Mon - Fri: 10.00 - 17.30, Sat: 11.00 - 14.00
You can always contact us by phone +45 38 10 08 44 from 10 am to 5.30 pm or by e-mail info@digitalpiano.com, which we will answer within 24 hours on workdays.
| storefront | Aarhus |
| storefront | Kööpenhamina |
| storefront | Stockholm - Sonora Flagship Store |
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
This product is sold in the name and on behalf of Yamaha Music Europe and the Yamaha general terms and Yamaha Data Protection Information will be applicable.
• Mikäli sinulla on kysyttävää, soita meille numeroon +45 38 10 08 44
• Olemme myyneet suomalaisille asiakkaille vuodesta 2015
Olemme myyneet suomalaisille
asiakkaille vuodesta 2015
The premium soft case for MODX M is protective, lightweight and stylish. The MODX M soft case is manufactured with top-notch nylon, high quality zippers, pockets for pedals and cables and a luxurious inside that will keep your MODX M protected and looking great for years to come.
| EAN | 4957812711425 |
|---|---|
| Kunto | new |
| Valmistaja | Yamaha |
| Koskettimien määrä | 88 |
| Paino | 4.3 kg |
| Leveys | 147.7 cm |
| Syvyys | 43.2 cm |
