| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
The 61-key MIDI keyboard made for FL Studio
• Lis notre FAQ
• Possibilité de livraison à domicile, installation comprise Montage
• Si vous avez des autres questions, nous sommes disponibles à +45 38 10 08 44 ou info@digitalpiano.com
• Visitez notres salles d'exposition à Copenhague et Aarhus
The 61-key MIDI keyboard made for FL Studio
Officially supported by Image-Line, FLkey is the only keyboard controller made for FL Studio. Add real-time control to your existing workflow with four octaves of semi-weighted keys, 16 velocity-sensitive pads, eight knobs, nine faders, and an array of buttons.
| EAN | 815301001850 |
|---|---|
| État | new |
| Fabricant | Novation |
| Tangenttype | Synth action |
| Number of keys | 61 |
| Largeur | 90 cm |
| Profondeur | 26 cm |
| Hauteur | 9.3 cm |
| Poids | 4.8 kg |
| Read more |