| Aarhus | |
| Copenhagen | |
| Stockholm - Sonora Flagship Store |
The 25-key mini keyboard made for FL Studio
• Lis notre FAQ
• Possibilité de livraison à domicile, installation comprise Montage
• Si vous avez des autres questions, nous sommes disponibles à +45 38 10 08 44 ou info@digitalpiano.com
• Visitez notres salles d'exposition à Copenhague et Aarhus
The 25-key mini keyboard made for FL Studio
Officially supported by Image-Line, FLkey is the only keyboard controller made for FL Studio. Add real-time control to your existing workflow with 25 synth-action mini-keys, 16 velocity-sensitive pads, eight knobs, and an array of buttons.
| EAN | 815301001867 |
|---|---|
| État | new |
| Fabricant | Novation |
| Tangenttype | Synth action |
| Number of keys | 25 |
| Largeur | 33 cm |
| Profondeur | 17 cm |
| Hauteur | 4.9 cm |
| Poids | 0.78 kg |
| Read more |